مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه گفت: در حال حاضر کارت‌های مدت‌دار با مبلغ مشخص برای مترو در نظر گرفته‌ایم و تمامی شهروندان می توانند این کارت ها را خریداری کنند.
کد خبر: ۳۴۹۷۹۱
تاریخ انتشار: ۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۱
به گزارش صدخبر    هموطنان عنوان کردند«کارت های مدت دار مترو مدتی بود برای افراد عادی با تخفیف از طریق پایگاه اینترنتی http:eticket.tehran.ir عرضه میشد .بعد از روی کار آمدن شورای شهر پنجم تهران عرضه این کارت ها برای شهروندان عادی تهرانی متوقف شد !!!!و فقط برای دانشجویان ، معلولان ، و افراد تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی ره صادر می گردد. جالب آن است که بدانید نمایندگان شورای شهر تهران در سال 1396 تصویب کردند ، کارت های مدت دار مترو با تخفیف 25 درصدی به شهروندان در سال 1397 فروخته شود ، اما چرا این مصوبه با گذشت 9 ماه از سال 1397بر روی زمین مانده است جای سئوال دارد. حالا شما قضاوت کنید ، چرا نباید شهروندان تهرانی از این مصوبه بهره مند بشوند ؟»

فرنوش نوبخت مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه در این باره به خبرنگار فارس، گفت: کارت‌های مدت‌دار و مبلغ‌دار مترو وجود دارد و همه اقشار جامعه می‌توانند آن را خریداری کنند. 

وی با بیان اینکه قبلاً کارت‌های مدت‌دار بدون سقف ریالی داشتیم، گفت: از این کارت‌ها سوءاستفاده می‌شد ولی در حال حاضر کارت‌های مدت‌دار با مبلغ مشخص در نظر گرفته‌ایم که افراد می توانند با مراجعه به سایت http:eticket.tehran.ir این کارت را خریداری کنند.

به گفته مدیرعامل شرکت بهره‌برداری مترو تهران و حومه، کارت‌های سه ماهه 112 هزار و 500 تومان، 6 ماهه 187 هزار و 500 تومان و یک ساله به مبلغ 337 هزار و 500 تومان به فروش می‌رسد و به این رقم‌ها 25 درصد تخفیف داده می شود که روی رقم نهایی اضافه می‌شود. 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها