جدیدترین گاف‌های مسیح علینژاد؛
این روزها یکی از کیس‌های مورد حمایت مسیح علینژاد در تبلیغ بی‌حجابی، خواستار تحریم ایرانی‌ها شده؛ موضوعی که واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی به همراه داشته است.
کد خبر: ۳۴۹۷۶۱
تاریخ انتشار: ۲۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۲
به گزارش صدخبر شاپرک شجری‌زاده یکی از دختران موسوم به دختران خیابان انقلاب که در زمان حضورش در ایران و تشویق زنان به کشف حجاب، خودش را یک زن ساده خانه‌دار معرفی کرده به تازگی در کنفرانس مطبوعاتی که در پارلمان کانادا برگزار شد به بهانه حقوق بشر خواستار تحریم ایرانی‌ها شد؛ موضوعی که به شدت واکنش کاربران و زنان ایرانی را در پی داشت.

گاف‌های جدید مسیح علینژاد؛ از تشویق برای تحریم علیه ایران تا انتشار پست‌های تکراری+ تصاویر


مسیح علینژاد چند سالی است که  پروژه چهارشنبه‌های سفید را با کمک کشورهای غربی کلید زده و هر روز بیشتر پشت پرده این پروژه ضدحجاب آشکار می شود. جالب است که بدانید صفحه شخصی مسیح علیژاد فقط در این مدت بیش از 20 پست برای شاپرک شجری‌زاده منتشر کرد.

پس از انتشار این گزارش، مسیح علینژاد به این موضوع واکنش نشان داد و هرچند سعی کرد  فرار به جلو کند اما در نهایت صحت گزارش را تایید کرد.

وی تا چند وقت از انتشار پست‌های تکراری پرهیز می‌کرد اما دوباره دست به کار شده و  دست به انتشار پست‌های تکراری می‌زند. گویا علینژاد برای راضی نگهداشتن شورای مدیران خبررسانی(مشهور به «BBG») وابسته به دولت آمریکا و دیگر صاحبانش ناچار است این روزها  دست به هر کاری بزند.*

البته مسیح علینژاد از این گاف‌ها و سوتی‌ها زیاد در کارنامه دارد از کشته‌سازی پسر نوجوانی که زنده بود در  اعتراضات دی ماه سال گذشته، تا انتشار ویدئویی از پشت صحنه فیلم «بابا، نان» بجای درگیری ماموران شهرداری با دستفروشان.

  • موارد تکراری دیگری هم وجود دارد که بدلیل شئونات اخلاقی از انتشار آن‌ها معذوریم.


انتهای پیام/نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها