سرهنگ ظهیری گفت: با توجه به شلوغی ورزشگاه به تماشاچیان توصیه می کنیم از به همراه داشتن لوازم گرانبها و قیمتی خودداری کنند.
کد خبر: ۳۴۹۱۶۴
تاریخ انتشار: ۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۲

تدابیر پلیس پیشگیری جهت برقراری نظم و امنیت در روز بازی فینال لیگ قهرمانان آسیابه گزارش صدخبر سرهنگ کیوان ظهیری رییس پلیس پیشگیری تهران بزرگ  گفت: با توجه به برگزاری فینال بازی لیگ قهرمانان آسیا در روز شنبه، پلیس پیشگیری تهران بزرگ در کنار دیگر یگان های برقرار کننده نظم و امنیت پایتخت در ساعات اولیه روز شنبه در اطراف ورزشگاه آزادی حضور خواهند داشت.

وی اظهار کرد: در ساعات اولیه روز برگزاری این مسابقه گشت های خودرویی، موتوری و پیاده نیروهای پلیس پیشگیری اعم از کلانتری ها و سرکلانتری های پایتخت در مسیرهای منتهی به ورزشگاه آزادی مستقر خواهند شد تا نظم و امنیت محیط های پیرامونی ورزشگاه را برقرار سازند.

سرهنگ ظهیری گفت: نیروهای پلیس مترو که در مجموعه پلیس پیشگیری فعالیت دارند نیز در ایستگاه های مترو منتهی به ورزشگاه آزادی از قبل تا بعد از پایان مسابقه فوتبال و تخلیه کامل تماشاچیان حضور خواهند داشت.

وی در ادامه گفت: با توجه به شلوغی محیط ورزشگاه آزادی به تماشاچیانی که قصد رفتن به ورزشگاه را دارند، توصیه می کنیم که از به همراه داشتن لوازم گران بها و قیمتی خودداری کنند و از گوشی تلفن همراه خود مراقبت کنند.

سرهنگ ظهیری در پایان برای نماینده فوتبال کشورمان در بازی فینال لیگ قهرمانان آسیا آرزوی موفقیت کرد.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها