انتشار ویدئویی از یکی از مهدکودک‌های کشور عراق نشان می‌دهد عراقیان به کودکان خود آموزش می‌دهند چگونه از زائران حسینی میزبانی کنند.
کد خبر: ۳۴۸۷۸۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۴:۴۷

آموزش خدمت به زائران حسینی در مهدکودک‌های عراق +فیلم به گزارش صدخبر هرساله عراقی ها از جان و دل خود مایه می‌گذارند تا هرچه با شکوه تر از مهمانان اباعبدالله میزبانی کنند. تعدادی منزل خود را در اختیار زوار قرارمی‌دهند، برخی خوراک تهیه می‌کنند و گروهی دیگر با واکس زدن کفش زوار و ... در تلاش هستند تا در جهت آسودگی زائران در مسیر پیاده‌روی اربعین تلاش کنند.

آنچه در مسیر توجه زائران را بیش از هرچیز به خود جلب می‌کند حضور خردسالانی است که  در حد توان خود همچون خانواده‌هایشان تلاش می‌کنند. این خردسالان با در دست گرفتن دستمال کاغذی و یا با  در دست گرفتن لیوان آب آشامیدنی و دادن آن به دست زوار سعی دارند در این راه سهمی داشته باشند.

امروز فیلمی از یکی از مهدکودک های عراق در فضای مجازی به اشتراک گذاشته  شده که در آن مهدکودک موکب‌های حسینی شبیه سازی شده است. براساس آنچه در این فیلم مشهود است کودکان آموزش می بینند چگونه از زوار امام حسین(ع) به بهترین نحو ممکن پذیرایی کنند.انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها