ترکیب دو خبر متفاوت از باشگاه خبرنگاران جوان در یک رسانه آنلاین، خطای خنده‌داری رقم زد.
کد خبر: ۳۴۸۶۸۳
تاریخ انتشار: ۱۱ مهر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
به گزارش صدخبر روز گذشته خبری به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در سایت و کانال تلگرامی خبر آنلاین در فضای مجازی منتشر شد. خبر، مربوط به هلاکت یکی از سرکردگان داعش به نام «ابوعلی المشهدانی» در حمله موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ایران به مواضع تروریست‌ها در شهر البوکمال بود که باشگاه خبرنگاران آن را بدون هیچ تصویری کار کرده بود.

 پس از آن سایت خبرآنلاین خبر مذکور را به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان منتشر کرد با این تفاوت که تصویری از داعشی به هلاکت‌رسیده به آن ضمیمه شده بود. اما نکته مهم اینجاست این عکس که در خبر باشگاه خبرنگاران جوان هم اصلا نیامده بود هیچ ارتباطی به سرکرده داعش یعنی المشهدانی نداشت و به اشتباه به او نسبت داده شد. در واقع تصویری که خبرآنلاین به خبر خود اضافه کرده است مربوط به پیرزنی قزاقستانی است که به خاطر ریش‌هایش مشهور شده است.

تصویری که به خبر باشگاه خبرنگاران خدشه وارد کرد +تصاویر

خبر پیرزن قزاقستانی نیز که پایگاه خبری اسپوتنیک آن را منتشر کرده بود، روز گذشته در باشگاه خبرنگاران جوان کار شد و در لینک زیر قابل مشاهده است.


تصویری که به خبر باشگاه خبرنگاران خدشه وارد کرد +تصاویر

اقدام ناشایست دیگری که خبرآنلاین روز گذشته انجام داد این بود که عکس فوق را با عنوان سرکرده به هلاکت‌رسیده داعشی و به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان در کانال تلگرامی خود نیز منتشر کرد که در کانال‌های تلگرامی به اسم و با منبع باشگاه خبرنگاران منتشر شد که با توجه به  توضیحات فوق اصل ماجرا روشن می‌شود.
تصویری که به خبر باشگاه خبرنگاران خدشه وارد کرد +تصاویر

انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها