علی‌علیزاده در شبکه من‌وتو:
ویدئویی از صحبت‌های کوبنده کارشناس سابق شبکه بی‌بی‌سی در شبکه من‌وتو را مشاهده می‌کنید.
کد خبر: ۳۴۸۴۴۷
تاریخ انتشار: ۲۳ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۵:۵۳

علیزاده به گزارش صدخبر 
علی علیزاده کارشناس و تحلیلگر سابق شبکه بی‌بی‌سی با حضور در شبکه منوتو با اظهارات قاطعانه خود، به قدرت و نفوذ جمهوری اسلامی در منطقه و شکست آمریکا و رژیم صهیونیستی و عربستان در قائله سوریه پرداخت و ماندن بشار اسد در راس حکومت سوریه را نشانه اقتدار و عملی شدن خواست ایران اسلامی مبنی بر باقی ماندن اسد در سوریه دانست.

علیزاده در بخشی دیگر از صحبتهای خود به تاریخ سیاه پهلوی اشاره کرد و گفت: ما هیچ وقت در ۴۰۰ سال اخیر این اقتداری که در حال حاضر داریم، نداشته‌ایم. شما ببینید ارتش رضا شاه کبیر در سال ۱۳۲۰ در برابر انگلیسی‌ها که از جنوب وارد کشور شدند و شوروی‌ها که از شمال، تنها در عرض ۲۴ ساعت فروپاشید اما ایران در ۸ سال جنگ در برابر تمام دنیا حتی همین انگلیسی که ما در آن زندگی می‌کنیم، ایستاد و حتی یک وجب از خاک کشور را از دست نداد.

این کارشناس افزود: «برخلاف رژیم پهلوی که بحرین را از دست داد، ایران با تمام قدرت در مقابل همه دشمنان ایستاد و حتی یک وجب از سرزمین خود را از دست نداد. ما برای اولین بار از زمان هخامنشیان به دریای مدیترانه رسیده‌ایم، ۶ سال است که کشورهای غربی می‌گویند بشار اسد سقوط می‌کند اما اینطور نشده است. ظرف ۱۰ سال آینده ایران جزو ۵ تا ۱۰ کشور اول جهان خواهد شد»

در ادامه ویدئویی از بخشی از صحبتهای وی در این شبکه را مشاهده می‎‌کنید.انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها