طبق گزارشات، فریدون امروز قرار است برای دفاع از پایان نامه دکترای خود در پردیس اکباتان دانشگاه شهید بهشتی حاضر شود.
کد خبر: ۳۴۸۴۲۸
تاریخ انتشار: ۲۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۰

پشت پرده برگزاری دفاع «حسین فریدون» در پردیس اکباتان/ اصرار بر دفاع از رساله حاشیه‌داربه گزارش صدخبر بنابر اخبار رسیده « حسین فریدون» امروز قرار است از پایان‌نامه دکترای خود دفاع کند و برای جلسه دفاع وی پردیس اکباتان دانشگاه شهیدبهشتی را در نظر گرفته‌اند.

شاید اینکه چرا این محل برای برگزاری جلسه دفاع فریدون در نظر گرفته شده سوال بسیاری از دانشگاهیان باشد، یکی از دانشگاهیان دانشگاه شهیدبهشتی می‌گوید شاید عدم حضور دفاتر تشکل‌های دانشجویی انقلابی در پردیس اکباتان دانشگاه شهیدبهشتی یکی از دلایلی باشد که این جلسه را در آنجا برگزار کردند.

از طرفی هم، پردیس اکباتان دانشگاه شهیدبهشتی فاقد دفتر تشکل‌های دانشجویی است و به احتمال زیاد این موضوع در کنار عدم حضور دانشجویان منتقد در این پردیس، باعث شده تا جلسه دفاع حسین فریدون در این محل برگزار شود.

برگزاری پنهانی جلسه دکترای حسین فریدون و حذف استاد داور منتقد و مخالف این پایان‌نامه نگرانی بسیاری از دانشگاهیان را درپی داشته است و در میان دانشگاهیان این دغدغه وجود دارد که شان علمی دانشگاه شهیدبهشتی خدشه‌دار شود.

از سویی شنیده شده فردی پیگیر برگزاری دفاع فریدون بوده، فردی به نام حاجی یوسفی که معاون آموزشی دانشکده بوده و از طرفی هم شنیده می‌شود این فرد یک حکم مشاوره هم از حسن فریدون گرفته است!

احتمال می‌رود حسین فریدون تا کنون از پایان‌نامه خود دفاع کرده باشد، البته اگر مسعود هادیان یکی از اساتید داور این جلسه حذف نشده باشد بعید به نظر می‌رسد دفاع انجام شده باشد زیرا هادیان قبلا گفته بود صبح‌ها خواب است و تا ساعت یازده جایی نمی‌رود!


انتهای پیام/


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها