نماهنگی از توصیه رهبر انقلاب به دولت با توجه به تلاش تیم ملی فوتبال در جام جهانی را مشاهده می‌کنید.
کد خبر: ۳۴۷۹۲۰
تاریخ انتشار: ۰۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۵:۱۵

به گزارش صدخبر  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار با اعضای هیئت دولت در تاریخ ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ گفتند: شما ملاحظه کردید ما در بازی فوتبال امسال در مقابل اسپانیا گل خوردیم، اما همه، تیم ما را تأیید کردند ... گفتم: «کارتان عالی بود». مردم هم آمدند در خیابان‌ها در حالی که گل خورده بودیم. چرا؟ چون خوب بازی کردند، چون همه دیدند که این‌ها در میدان تلاش کردند، عرق ریختند، ابتکار به خرج دادند، شجاعت به خرج دادند. دروازه‌بان با هوشمندی و فداکاری و سرعت عمل یک کاری کرد که کارستان بود.

مردم وقتی این را از شما ببینند برایتان شعار می‌دهند، به نفعتان شعار می‌دهند، این باید احساس بشود. آدم ممکن است مشکل را هم یک جایی نتواند حل کند. همین قدر که بدانند وارد میدان هستید و دارید تلاش میکنید، روز و شب نمیشناسید، به مردم پیام اقتدار را میدهد. باید احساس بکنند دارد کار می‌شود.

این بخشی از سخنان رهبر معظم انقلاب در دیدار اخیر رئیس‌جمهور و هیئت دولت با ایشان است. حضرت آیت‌الله خامنه‌ای صبح یکشنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۴ در نشستی که با دعوت رهبر انقلاب اسلامی از رئیس‌جمهور و اعضای هیئت دولت برگزار شد، با تأکید بر توانایی کشور برای عبور از مشکلات اقتصادی با برخورداری از روحیه‌ی انقلابی و مجاهدت، کار و تلاش شبانه‌روزیِ مسئولان و همکاری و همراهی آحاد مردم، شرایط و الزامات استمرار پیشرفت و حرکت پرشتاب به سمت اهداف را بیان کردند و ضمن تمجید از تلاش تیم ملی فوتبال در بازی‌های جام جهانی روسیه، به مسئولان حاضر در جلسه تأکید کردند که اگر مردم احساس کنند که شما تلاش میکنید و شب و روز نمی‌شناسید به نفعتان شعار خواهند داد و مردم باید احساس کنند دارد کار می‌شود.


انتهای پیام/
 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها