ملکه الیزابت ترجیح داد در مراسم غسل تعمید کوچک‌ترین شاهزاده سلطنتی انگلیس حضور نداشته باشد.
کد خبر: ۳۴۷۷۴۸
تاریخ انتشار: ۱۹ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۳۹
به گزارش صدخبرملکه الیزابت دوم در مراسم غسل تعمید کوچک‌ترین شاهزاده سلطنتی شرکت نکرد و شایعات زیادی را برای خود ایجاد کرد. با توجه به اهمیت مراسم تعمید در خانواده سلطنتی انگلیس ملکه الیزابت دوم ترجیح داد در مراسم غسل تعمید کوچک‌ترین نوه‌اش شرکت نکند.

این مراسم با حضور بستگان کیت همسر شاهزاده ویلیام و اعضای خانواده سلطنتی در کاخ سنت جیمز لندن برگزار شد و جای خالی ملکه الیزابت دوم و همسرش شاهزاده فلیپ بسیار پر رنگ بود.

در انگلیس شایعه شده است که دلیل غیبت ملکه در مراسم مربوط به سلامتی‌اش نیست بلکه او به خاطر آماده شدن برای میزبانی از دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا که قرار است روز جمعه وارد لندن شود، ترجیح داد مراسم غسل تعمید نوه اش را از دست بدهد.

اولویت قرار دادن ترامپ از سوی ملکه، جنجال‌های زیادی را به وجود آورد اما با دقت در زندگی او متوجه خواهید شد که چنین رفتارهایی عادی است. او در روز تولد شاهزاده لویی (کوچکترین شاهزاده خانواده سلطنتی) ترجیح داد تا اسب سواری کند. در جوانی نیز به فرزندان خود زیاد اهمیت نمی داد و وقت خود را صرف گذراندن با آنها نمی‌کرد. در این مراسم همچنین شاهزاده هری و مگان مارکل، خواهر کیت و همسرش، پرنس چالز و همسر دومش نیز حضور داشتند.

ملکه الیزابت ،ترامپ را به مهمترین روز زندگی نوه اش ترجیح داد

ملکه الیزابت ،ترامپ را به مهمترین روز زندگی نوه اش ترجیح داد 

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها