فرشاد احمدزاده روزهای زیادی است که با عنایت ویژه برانکو در بالاترین طبقه پرسپولیس جا خوش کرده بود.
کد خبر: ۳۴۶۷۷۳
تاریخ انتشار: ۲۶ فروردين ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
      به گزارش صدخبربرانکو در مورد فرشاد احمد زاده ثابت کرده است که نسبت به او نگاه ویژه ای دارد و اگر چه این موضوع هیچگاه از زبان برانکو بیان نشده است، اما از قدیم گفته اند چیزی که عیان است چه حاجت به بیان است.

شنیده می شود در روزهای اخیر اعتراض فرشاد احمدزاده به کاپیتانی در غیاب سید جلال حسینی و حسین ماهینی برای فرشاد دردسر ساز شده است، به نوعی احتمالا همان آسانسوری که او را در اوج پرسپولیس نگه داشته بود بزودی به طبقه پایین انتقال می دهد.

از سوی دیگر در غیاب فرشاد احمد زاده شاید محسن مسلمان که این روزها مورد غضب برانکوست دوباره به اوج برگردد، هر چند که در آستانه بازی مهمی همچون دیدار با السد قطر این اتفاقات نمی تواند برای پرسپولیس خوشایند باشد.

پرسپولیس از 2 جنبه باید السد را در تهران شکست دهد چرا که اول شدن در این گروه برای این تیم از واجبات است و صعود از مرحله یک هشتم می تواند در گرو این دیدار باشد.

از سوی دیگر پرسپولیس در یک بازی ضعیف در دیدار رفت نتیجه را به قطری ها واگذار کرده است و از لحاظ حیثیتی پیروزی در این دیدار برای هواداران این تیم مهم است.

شاید پیروزی سال گذشته استقلال در مقابل السد در ورزشگاه آزادی پرسپولیس را برای پیروزی در این دیدار با انگیزه تر کند همانطور که استقلال در مقابل الهلال سرا پا انگیزه بود.

باید دید آسانسور کی روش برای چه کسی به حرکت در می آید؟

محسن به طبقات می رود یا فرشاد به همکف!؟

انتهای پیام/

ماجرای برانکو، احمدزاده و  محسن مسلمان

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها