رئیس مجلس گفت: مجلس به هیچ وجه تغییر در ساختار توافق هسته‌ای را نمی‌پذیرد و تغییراتی که رئیس جمهور آمریکا بیان داشت با تخریب کل توافق برابری می‌کند.
کد خبر: ۳۴۶۰۲۳
تاریخ انتشار: ۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
به گزارش صدخبرعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) محورهای زیر را مورد تاکید قرار داد: 

*تصادف کشتی نفتکش نگرانی زیادی در جامعه ایجاد کرده است و کمیسیون امنیت ملی پیگیری لازم را از طریق دستگاه های مربوط دنبال می کند. 

*مشکلات اقتصادی و بیکاری نگرانی هایی در جامعه ایجاد کرده است  که اگر در حل مسائل از توان مردم استفاده شود زمان حل مسائل کاهش می باید. 

*مسائل باید به روشنی برای مردم توضیح داده شود و با همفکری مردم گام های توسعه برداشته شود. 

*مسئولان باید  تفاهم با مردم را اصل قرار دهند، توسعه با بخشنامه سامان نمی یابد بلکه  تفاهم با نخبگان و مردم در اصلاحات اقتصادی ضروری است. 

*پایه اصلی بودجه 97 باید حرکت معنادار در تولید، صادرات، عمران و رفع تبعیض در کشور باشد. 

*بانک مرکزی باید با سرعت عمل بیشتری پیگیری مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی باشد. 

*متاسفانه تحلیل برخی رسانه ها بعد از گذشت 7 ماه از انتخابات، فضای رد و بدل سیاسی را با پس زمینه انتخابات  با سیاه نمایی ادامه دارد و مبنای وفاق به چالش جدید با فرسایش تبدیل شده است. 

*دشمنان کینه توز ملت ایران از تمامی ابزار برای خشونت در ایران استفاده کردند، به آتش کشیدن مسجد و پرچم حرکت اعتراضی نیست ایجاد آشوب و بلواست.

*رفتار سبک رئیس جمهور آمریکا خنده دار بود که مدام که با ذوق زدگی درباره این آشوب ها تویئت می گذاشت. 

*اقدامت غیرقانونی آمریکا در تحریم برخی شخصیت های ایرانی، باعث آبرو و افتخار برای این افراد است اما زیاده خواهی این کشور تاثیر سوئی در مراودات دیپلماتیک گذاشته است. 

*مجلس به هیچ وجه تغییر در ساختار توافق هسته ای را نمی پذیرد و تغییرات مد نظر آنها با تخریب کل توافق برابری می کند. 

*اگر چنین افکاری در سر دارند تا چند ماه دیگر لازم نیست صبر کنند، بدانند سر آنها به سنگ خواهد خورد. 

این خبر در حال تکمیل است...

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها