وزیر بهداشت:
وزیر بهداشت در بازدید از بیمارستان طالقانی کرمانشاه گفت: مقصرین در ساخت بناهای ناایمن درمانی به دستگاه قضایی معرفی می شوند.
کد خبر: ۳۴۵۵۰۷
تاریخ انتشار: ۲۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۲:۰۸
به گزارش صدخبر  سید حسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت امروز سه شنبه در حاشیه بازدید از بیمارستان طالقانی کرمانشاه از پذیرش ۶۰۰ مصدوم و انجام ۳۰۰ عمل جراحی در کمتر از ۲۴ ساعت در بیمارستان طالقانی کرمانشاه خبر داد.

وی با بیان اینکه  در حال حاضر وضعیت با ثباتی داریم و شرایط عادی است، افزود: این ثبات را مرهون تلاش ۲۴ ساعته پرسنل عزیز بیمارستان ها، همکارانی که از سایر دانشگاه ها آمدند و افرادی که به صورت خودجوش کمک کردند، هستیم.

وزیر بهداشت  تصریح کرد: اورژانس یکی از دستگاه هایی است که خدمات کم نظیر و قابل قبولی را در این حادثه ارائه کرده است و مورد تایید نمایندگان مردم و مدیران استانی است.

وی افزود: وضعیت کاملا عادی است و نیازی به حضور همکاران دیگر استان ها در اینجا نیست، هرکس در استان خود به کارها و وظایفش عمل کند.

قاضی زاده هاشمی تاکید کرد: مقصرین در ساخت بناهای ناایمن درمانی به دستگاه قضایی معرفی می شوند.

وی افزود: مجموعه ما باید در سخت ترین شرایط خدمت رسانی کند و اگر از مدار خدمت خارج شود، هر آسیبی که به مردم برسد تبعا مسئولیتش با کسانی است که کارشان را درست انجام نداده اند.

وزیر بهداشت اضافه کرد: از هوا نیروز تشکر ویژه دارم که واقعا روز گذشته کم نظیر عمل کرد و هر ۵ دقیقه یک پرواز برای انتقال مجروحین انجام داد. همچنین از ارگان هایی که در برپایی بیمارستان های صحرایی کمک کردند، تشکر می کنم.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: