یک دختر مصری که به صورت اتفاقی متوجه یک عملیات آدم ربایی شد، با شجاعت تمام قربانی را از دست آدم ربایان نجات داد.
کد خبر: ۳۴۵۲۶۴
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۶ - ۱۰:۲۲
به گزارش صدخبریک دختر مصری به نام یارا علاءالدین که به همراه خانواده‌اش مشغول گشت و گذار با خودرو در خیابان های محله نصر واقع در شهر قاهره بود که به صورت کاملا اتفاقی متوجه جوانی شد که با دهان بسته پشت یک خودرو نشسته است.

در نگاه اول به خاطر موهای بلندی که قربانی جوان داشت، شبیه دخترها بود. در این لحظه دختر مصری که متوجه شد قضیه آدم ربایی در میان است از پدرش درخواست کرد با خودرو  ماشین آدم رباها را تعقیب کند. در این حین با تمام قدرت  شروع به فریاد زدن کرد، تا با دزد خطاب کردن آنها رهگذران و دیگر رانندگان را از ماجرا با خبر کند شاید کسی در خنثی کردن این عملیات آدم ربایی به کمکشان بیاد و بتوانند جوان بیچاره را نجات دهند.

در نگاه اول جوان ربوده شده به خاطر موهای بلندش یک دختر به نظر می رسید که سعی دارد توجه رهگذران را به خود جلب نماید اما پس از تعقیب و گریزی نفس گیر که در فیلم زیر شاهد آن خواهید بود، در نقطه ای به خاطر خودروی ادم ربایان مجبور به توقف گشت تا جوان ربوده به بیرون پرتاب کند، در همین لحظه دختر مصری به همراه خانواده اش به کمک او شتافتند و متوجه شدند که او یک پسر سوری است که از جانب اشرار آدم ربا مورد ضرب و شتم قرار گرفته بود،بنا براین وی را به بیمارستان انتقال دادند.

کمی بعد آدم ربایان توسط عده ای دیگر از شهروندان به دام افتادند تا پلیس محله نصر از راه رسید و آنها را برای بازجویی به همراه خود برد.


برای مشاهده فیلم اینجا را کلیک کنید

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها