مسئولان بیمارستان ضمن عذرخواهی بابت این فاجعه گفته اند تمام خسارت ناشی از این قصور پزشکی را به خانواده وی پرداخت خواهند کرد.
کد خبر: ۳۴۴۶۴۱
تاریخ انتشار: ۱۷ مهر ۱۳۹۶ - ۱۰:۳۷
به گزارش صدخبراشتباه یک جراح حین عمل جراحی مرگ دردناک خردسال اهل لیورپول انگلیس را رقم زد. " قرار بود طی این جراحی، تومور سرطانی بدخیم  کایتلین " 3 ساله از بدنش خارج شود که در اثر اشتباه جراح  شاهرگ وی بریده شد. این دختر که مبتلا به سرطان کلیه  بود بنا به تشخیص پزشکان باید تحت عمل جراحی قرار می گرفت.

مادر عزادار کایتلین در این خصوص گفت : " سرطان کلیه موجب مرگ دخترم نشد. باعث مرگ دخترم جراحی بود که اشتباها شاهرگ دخترم را قطع کرد. وقتی بعد از این اتفاق وحشتناک حال دخترم وخیم شد، فهمیدم که او را از دست خواهم داد."

جراح ناشی با بریدن اشتباهی یک سرخرگ، مرگ دختر 3 ساله را رقم زد + تصاویر

 بعد از مرگ دردناک کایتلین مسئولان این بیمارستان طی اعلامیه ای از والدین این دختر خردسال عذرخواهی کردند. آنها در این اعلامیه ضمن پذیرش قصور جراح بیمارستان در حین عمل جراحی اعلام کردند که تمام خسارت ناشی از این اشتباه را به خانواده وی پرداخت خواهند نمود.

گفتنی است؛ چندی پیش نیز  تشخیص اشتباه پزشکان بیمارستانی در کلانشهر منچستر موجب مرگ یک دختر نوجوان شد. این پزشکان بیماری  " شازل زمان "  را که با علایم سردرد، سرگیجه و استفراغ به بیمارستان مراجعه کرده بود تنها ناراحتی معده دانسته بودند. وی که در واقع  مبتلا به یک کیست مغزی بود  تنها چند ساعت بعد از  مرخص شدن از بیمارستان بیهوش شد و جانش را از دست داد.

جراح ناشی با بریدن اشتباهی یک سرخرگ، مرگ دختر 3 ساله را رقم زد + تصاویر

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها