سرمربی تیم ملی فوتبال روسیه تنها از یک هموطنش در کادر فنی تزار‌ها استفاده می‌کند.
کد خبر: ۳۴۴۶۰۴
تاریخ انتشار: ۱۶ مهر ۱۳۹۶ - ۱۵:۳۲
به گزارش صدخبر تیم ملی فوتبال روسیه درحالی سه شنبه هفته جاری در ورزشگاه کازان آره نا به مصاف ایران می رود که به نظر می رسد استانیسلاف چرچسوف، سرمربی تیم ملی روسیه مانند کارلوس کی روش اعتقاد چندانی به استفاده از مربیان داخلی این کشور ندارد.

چرچسوف که پس از رقابت های یورو 2016 به جای لئونید اسلاتسکی سرمربیگری تیم ملی روسیه را برعهده گرفت، دستیار اول و مربی دروازه بان های تزارها را از مربیان غیر روس انتخاب کرده است.

میروسلاو روماشچنکو بلاروسی و جینتاراس استاس لیتوانیایی به ترتیب به عنوان کمک مربی و مربی دروازه بان های تیم ملی روسیه فعالیت می کنند. جالب اینجاست روس ها  از اوگنی ساوین قزاقستانی به عنوان مدیر تیم استفاده می کنند. ولادیمیر پانیکوف، مربی بدنساز، تنها عضو کادرفنی روسیه است که در کنار چرچسوف تابعیت این کشور را در اختیار دارد.

براین اساس باید گفت چرچسوف هیچ اعتقادی به مربیان روس ندارد و فقط مربی بدنساز این تیم را از جمع هموطنانش انتخاب کرده است. البته در مقایسه با کادرفنی تیم ملی ایران باید گفت روس ها از نیمکتی کاملا بومی برخوردار هستند چراکه کارلوس کی روش در ماه های اخیر حتی از یک دستیار ایرانی هم در کادر فنی اش بهره نبرده است.

انتهای پیام/

نام:
ایمیل:
* نظر: