تیم نشنال جئوگرافی با به جان خریدن خطرات احتمالی به دل طوفان زده و یکی از شاهکارهایش در ثبت تصاویر طبیعی را به نمایش گذاشته است.
کد خبر: ۳۴۳۹۳۳
تاریخ انتشار: ۲۲ شهريور ۱۳۹۶ - ۲۳:۲۸
به گزارش صدخبر  طوفان‌های اخیر ایالات متحده به عنوان یکی از بی‌سابقه‌ترین اتفاقات رخ داده در تاریخ این کشور، تگزاس و فلوریدای آمریکا را در هم کوبید و از آنها تنها ویرانه‌ای بر جا گذاشت. این حادثه غم و اندوه فراوانی را در پی داشت؛ از طرفی غم شهروندان به دلیل از دست دادن عزیزان و خانه و زندگی‌شان و از طرفی دولتمردان به دلیل میزان سرسام‌آور خساراتی که در پی داشت.

در این میان افرادی بودند که سعی داشتند آرامش خود را حفظ و شرایط بهتری را ایجاد کنند مانند مرد پیانیستی که در میان سیل شروع به نواختن کرد و یا عکاسان و خبرنگارانی که شکار لحظه  کرده و تلاش می‌کردند  زوایای زیبای این اتفاق طبیعی را ثبت کنند.  

نشنال جئوگرافی سایت معروف و محبوبی که به تصاویر بی‌بدیلش از طبیعت شهرت یافته نیز یکی از همین موارد است. تیم این سایت با به جان خریدن تمام خطرات احتمالی، به دل طوفان زده و تصاویر فوق‌العاده و بی‌نظیری را از آن ضبط کرده است. صحنه‌هایی که در عین انتقال حس ترس و وحشت، به جرات جزو زیباترین صحنه‌ها محسوب می‌شوند. در واقع می توان گفت نشنال جئوگرافی شاهکار دیگری خلق کرده است.
برای مشاهده فیلم اینجا را کلیک کنید.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها