رنو این روزها با ارائه مفهومی‌های عجیب و زیبایش کارشناسان و علاقه‌مندان دنیای خودرو را متحیر می‌کند.
کد خبر: ۳۴۳۷۳۷
تاریخ انتشار: ۱۵ شهريور ۱۳۹۶ - ۱۹:۵۰
مفهومی‌هایی که تقریبا هیچ ارتباطی با مدل‌های تولیدی این شرکت فرانسوی ندارند و عجیب و رویایی به نظر می‌رسند. این بار نیز رنو در مفهومی جدید دیگری که برای نمایشگاه هفته آینده فرانکفورت تدارک دیده قصد دارد نگرش و نگاه جدید خود به آینده را با توجه به سامانه‌های خودران و ارتباطی به نمایش درآورد.

 خودروی جدید و مفهومی رنو "سیمبیوز" نام دارد و نماد آینده این خودروسازی با توجه به خودرانی، رانندگی الکتریکی و سامانه‌های ارتباطی محسوب می‌شود، عناصری که رنو قصد دارد تا 2030 در تمام خودروهای خود به کار برد.


سیمبیوز، مفهومی دیگری از رنو در نمکایشگاه فرانکفورت


سیمبیوز با تمرکز ارتباط اشیاء با اینترنت ساخته شده است. در این خودرو ارتباط اینترنتی حکمرانی زیادی در خودرو دارد و توانایی این اتصال از طریق خودرو با عناصر مختلف در سطح گسترده‌ای فراهم شده است. به عنوان مثال خودرو می‌تواند از طریق اینترنت با وسایل خانگی ارتباط برقرار کند. از دیگر سو با استفاده از تلفن هوشمند می‌توان برخی از عناصر خودرو مانند سیستم حرارتی، قفل یا روشنایی را کنترل کرد.

رنو برای جزئیات این مدل مفهومی به ویژه در بخش ارتباطات از کمپانی‌های بزرگ کمک گرفته است.

انتشار تیزر کوتاه و نامشخص رنو جزئیات زیادی از خودرو را به نمایش نمی‌گذارد، اما در طراحی خودرو نشانه‌هایی از ترزور و Clio نیز به چشم می‌خورد. خط درها غیر معمول بوده و می‌توان شکل خودرو را تا حدی به یک هاچبک نیز مربوط دانست.

احتمالا با یک خودروی سه در با LED های بزرگ در عقب و سپرهای پهن‌تر مواجه خواهیم بود. از دیگر مشخصه‌های این مدل مفهومی می‌توان به چرخ‌های بزرگ و اورهنگ‌های کوچک اشاره کرده که تضاد زیبایی را در خودرو ایجاد می‌کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها