خب، نام لامبورگینی تقریبا برای هرکسی آشناست، مخصوصا اگر ماشین‌باز تیری باشد. اما بعضی از مدل‌های همین خودروساز ایتالیایی‌الاصل و نام آشنا را کم‌تر کسی دیده است یا آن را می‌شناسد؛ مدل دیابلو GT1 Stradale یکی از همین مدل‌‌های کم‌یاب لامبورگینی است.
کد خبر: ۳۴۰۴۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۳:۵۹
به گزارش صدخبر :  خب، نام لامبورگینی تقریبا برای هرکسی آشناست، مخصوصا اگر ماشین‌باز تیری باشد. اما بعضی از مدل‌های همین خودروساز ایتالیایی‌الاصل و نام آشنا را کم‌تر کسی دیده است یا آن را می‌شناسد؛ مدل دیابلو GT1 Stradale یکی از همین مدل‌‌های کم‌یاب لامبورگینی است.
 
 این مدل لامبورگینی را کم‌تر کسی می‌شناسد

در خبری که پیش از این منتشر کرده بودیم، از مدلی به اسم دیابلو GTR برایتان نوشتیم که بسیار کم‌یاب بوده و قرار است به زودی به حراج گذاشته شود. حالا مدل GT1 Stradale به مراتب از مدل GTR دیابلو ارزشمندتر است. از این سوپراسپرت وحشی تنها ۳۰ دستگاه تولید شده و خودرویی که می‌بینید یکی از همین ۳۰ دستگاه عرضه شده است.

 این مدل لامبورگینی را کم‌تر کسی می‌شناسد

هنگامی که به شناسنامه‌ این خودرو نگاه می‌اندازیم، درمیابیم که این دیابلو جی‌تی وان استراداله متولد سال ۱۹۹۶ است، یعنی با یک ایتالیایی جوان ۲۱ ساله روبرو هستیم. یک پیشرانه ۱۲ سیلندر خورجینی با توان ۶۶۵ اسب‌بخار، قلب تپنده این سوپرکار قدرتمند است.
 
  این مدل لامبورگینی را کم‌تر کسی می‌شناسد
نمای داخلی دیابلو جی تی ۱ Stradale 
منبع:برترین ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها