رئیس کمپین «اعتصاب آزادی و کرامت» تهدید کرد که به دنبال امتناع رژیم صهیونیستی از پاسخ گویی به مطالبات اسرای فلسطینی از امروز دست به اعتصاب آب خواهد زد.
کد خبر: ۳۴۰۴۴۰
تاریخ انتشار: ۲۶ ارديبهشت ۱۳۹۶ - ۲۱:۱۹

به گزارش صدخبر، عضو کمیته مرکزی جنبش فتح و رئیس کمپین «اعتصاب آزادی و کرامت» رژیم صهیونیستی را تهدید به تشدید اعتصاب کرد.

خبرگزاری فارس: «مروان البرغوثی» رژیم صهیونیستی را به تشدید اعتصاب غذا تهدید کرد

عیسی قراقع، رئیس هیأت اسرای و آزادگان فلسطینی با انتشار بیانیه‌ای گفت که مروان البرغوثی در پی عدم موافقت رژیم صهیونیستی با خواسته‌های اسرای فلسطینی اعتصاب کننده، از آشامیدن آب دست کشیده کشیده است.

بنا بر اعلام شبکه المنار، کمیته اطلاع رسانی کمپین اعتصاب غذا صبح امروز اعلام کرد که البرغوثی تصمیم گرفته است در صورت عدم موافقت اداره زندان‌های اسرائیل با مطالب اسرای فلسطینی در روز سی‌اُم اعتصاب، اعتصاب آب خواهد کرد.

این کمیته از شمار زندانیان فلسطینی رژیم صهیونیستی خبر داد و گفت که نزدیک به 1800 اسیر فلسطینی یک ماه کامل است که دست به اعتصاب غذا زده‌اند.

بیش از 1500 اسیر فلسطینی به رهبری «مروان البرغوثی» از اسرای بارز جنبش فتح از روز دوشنبه (28 فروردین) در اعتراض به شرایط بد خود در زندان‌های رژیم صهیونیستی دست به اعتصاب غذای نامحدود زده‌اند.

شمار این اسرای طی یک ماه گذشته بیشتر شده و در برخی کشورهای اسلامی مردم در حمایت و همبستگی با اسیران فلسطینی اعتصاب کرده یا روزه گرفته‌اند.

فارس
مطالب مرتبط
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها