پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از انسداد 11 راه مواصلاتی کشور خبر داد.
کد خبر: ۳۳۹۷۵۰
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۲۲:۲۵
به گزارش صدخبر :  پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از انسداد 11 راه مواصلاتی کشور خبر داد.

راه های شمشک-دیزین در استان های تهران و البرز، پونل -خلخال در استان های گیلان و اردبیل، اولنگ - شاهرود در استان های گلستان و سمنان، گنجنامه - تویسرکان در استان همدان به علت عدم ایمنی کافی مسدود است.
 
همچنین راه های استهبان - نی ریز در استان فارس به علت رانش زمین، شیراز-جهرم در استان فارس به دلیل تخریب پل کشه برسی محدوده پاسگاه پلیس راه، محور فرعی رودبار-کهنوج -قلعه گنج در جنوب استان کرمان و اشنویه-پیرانشهر در آذربایجان غربی به علت طغیان رودخانه و تخریب پل مسدود هستند.
 
راه قدیم قزوین - رشت (تونل شیرین سو) از ساعت 8 تا 17 از مورخ 26 فروردین الی چهار اردیبهشت ماه، روزهای (شنبه، یکشنبه، دوشنبه، سه شنبه و چهارشنبه) به علت عملیات راه سازی مسدود است و در زمان انسداد تردد از کنار گذر تونل صورت می گیرد.
 
آزادراه قم به تهران از 29 فروردین ماه تا 20 شهریورماه (محدوده عوارضی تا کیلومتر 12.5 ) روزهای شنبه، یکشنبه،دوشنبه و چهارشنبه هر هفته از ساعت 8 تا 17 و روزهای سه شنبه (از ساعت 8 تا 12) به استثنای روزهای پنجشنبه، جمعه،ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و تنها در یک خط عبور اجرا خواهد شد.
 
همچنین راه کرج - چالوس از اول اردیبهشت ماه تا 20 شهریورماه (محدوده میدان امیرکبیر تا تونل کندوان - کیلومتر صفر تا 75) روزهای شنبه، یکشنبه، دوشنبه و سه شنبه هر هفته ( از ساعت 8 تا 17) و روزهای چهارشنبه ( از ساعت 8 تا 12 ) به استثنای روزهای پنجشنبه،جمعه، ایام تعطیلات رسمی و روز قبل و بعد از تعطیلات چند روزه، عملیات راه سازی همزمان با عبور ترافیک و رعایت جوانب احتیاط اجرا خواهد شد.
 
پلیس راهنمایی و رانندگی نیروی انتظامی از بارش باران در استان های اردبیل راه های اردبیل - مغان و اردبیل - خلخال، چهارمحال و بختیاری محور کوهرنگ - مسجد سلیمان و شرق استان تهران محور هراز خبر داد.
 
سایر راه های مواصلاتی کشور از جوی آرام و ترافیکی روان برخوردار است.

منبع:برترین ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها