رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور گفت: به تمامی نامزدها تفهیم خواهد شد که کسی به جز وزارت کشور به هیچ وجه حق اعلام نتیجه انتخابات را ندارند و در صورت مشاهده این موضوع برخورد قانونی خواهد شد.
کد خبر: ۳۳۹۷۴۲
تاریخ انتشار: ۳۰ فروردين ۱۳۹۶ - ۱۸:۴۸
به گزارش صدخبر :  ذوالفقاری رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور بعدازظهر امروز در جمع خبرنگاران اظهارداشت: تمامی آسیب های امنیتی مراحل انتخابات را بررسی کرده و متناسب با آن اقداماتی صورت می گیرد؛ اکنون در داخل و بیرون کشور تهدید خاصی برای امنیت انتخابات وجود ندارد.
 
وی با بیان اینکه دستورالعمل امنیت انتخابات به تمامی فرمانداران و استانداران ابلاغ شده است، افزود: بیش از ٢٦٠ هزار نیروی انتظامی و کمکی نظامی که از سوی ستاد کل نیروهای مسلح مشخص می شوند وظیفه تامین امنیت انتخابات را برعهده دارند.
 
ذوالفقاری ادامه داد:‌ هر یک از کاندیداها و طرفدارانشان که قصد دارند در فضای مجازی تبلیغات داشته باشند باید به سامانه‌ای که زیر نظر وزارت ارشاد ایجاد شده مراجعه کرده و مشخصات خود را ثبت کنند و مجوز لازم را اخذ کنند که در این صورت یک نمادی برای هر یک از کاندیداها در نظر گرفته می‌شود که بر این اساس تبلیغات خود را انجام خواهند داد.
 
رئیس کمیته امنیتی ستاد انتخابات کشور ادامه داد: هر چه به انتخابات نزدیک می شویم در مرزها و نقاطی که پیش بینی شده تدابیر امنیتی شدیدتر خواهد شد همچنین با هماهنگی دستگاه قضا انجام ایست های بازرسی در شهرها و شهرستانها با هماهنگی قاضی ویژه صورت خواهد گرفت.
 
وی افزود: به تمامی نامزدها تفهیم خواهد شد که کسی به جز وزارت کشور به هیچ وجه حق اعلام نتیجه انتخابات را ندارند و در صورت مشاهده این موضوع برخورد قانونی خواهد شد،
تجمعات طرفداران کاندیداها باید در مکان‌های سرپوشیده باشد البته نیازی به اخذ مجوز وجود ندارد اما باید به فرمانداری ها یا استانداری ها اطلاع دهند تا تدابیر امنیت انها تامین شود لذا تجمعات انتخاباتی درخیابان ها و فضاهای اینچنینی غیرقانونی است، سامانه تبلیغاتی انتخابات به ادرس samandehi.ir است.

منبع:فارس

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها