عیدانه رامبد جوان در برنامه «خندوانه» با حضور اهالی هنر و ورزش به روی آنتن شبکه نسیم رفت.
کد خبر: ۳۳۹۰۰۸
تاریخ انتشار: ۳۰ اسفند ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۸
به گزارش صدخبر :رامبد جوان در برنامه شب گذشته عیدانه «خندوانه» را آغاز کرد و شادی برنامه را به همه ایرانی های عزیز داخل و خارج کشور تقدیم کرد و عید نوروز را تبریک گفت. 
 
عیدانه «خندوانه» در شب سال نو میزبان هنرمندان مختلفی از عرصه موسیقی، بازیگری و ... بود و در ابتدای برنامه حمید عسگری با حضور در استودیو یکی از قطعات خود را با همراهی تماشاگران اجرا کرد و قول داد تا در تعطیلات عید نیز دوباره مهمان «خندوانه» باشد. 
 
جوان در ادامه بیان کرد: سال در حال اتمام است و باید به کارهای نیمه تمام رسیدگی کنیم، ما هم امشب جوایز پرتاب‌های دارت را به مهمان های عزیزمان تقدیم می کنیم، که البته امشب رضا عنایتی در جمع ما حضور ندارد و فقط جایزه مهدی عسگرپور تهیه کننده سینما و تلویزیون اهدا می شود. 
 
جوان عنوان کرد: ما از همین فردا لیگ مسابقه پانتومیم داریم و امشب گروه بندی ها مشخص می شود. 
 
همچنین بعد از یک رفت و برگشت رسانه‌ای، چهار برادر جلوه عروسک های جدید خندوانه گروه بندی لیگ مسابقه پانتومیم را اعلام کردند و امیر علی نبویان و محمد حسین میثاقی به عنوان گروه اول و دیگر گروه ها به ترتیب: 
 
گروه دوم: سپند امیر سلیمانی و مهران غفوریان، گروه سوم: مهرداد میناوند و حامد آهنگی، گروه چهارم: احسان کرمی و سام نوری، گروه پنجم: نصرالله رادش و محمد نادری، گروه ششم: پژمان بنفشه خواه و بیژن بنفشه خواه، گروه هفتم: دانیال غفارزاده و شهریار خلدی و گروه هشتم: رامبد جوان و نیما شعبان نژاد معرفی شدند و تک تک اعضای گروه ها به کری‌خوانی و معرفی خود پرداختند. 
 
گفتنی است؛ در ادامه برادران جلوه شروع به قرعه کشی کردند و اولین گروه نصر الله رادش و محمد نادری به عنوان گروه برادران رجبی بجز گودرز معرفی شدند، گروه مقابلشان حامد آهنگی و مهرداد میناوند با نام تیم ملی پانتومیم ایران شناخته شدند. 
 
احسان کرمی و سام نوری شاخدار دونستک معرفی و تیم مقابلشان برادران بنفشه خواه با نام خوشگلای بابا وارد صحنه شدند و در ادامه رامبد جوان و نیما شعبان نژاد به عنوان تیم فرشته های مامانی شناخته و در مقابلشان دانیال غفارزاده و شهریار خلدی با نام تیم پلنگ‌های خسته قرار گرفتند. امیر علی نبویان و محمد حسین میثاقی شاخ های خندوانه و مهران غفوریان و سپند امیرسلیمانی عنوان تیم گل‌های داودی را از آن خود کردند. 
 

منبع:باشگاه خبرنگاران
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها