رئیس پلیس راهور ناجا گفت: عامل بیش از 70 درصد تصادفات 24 ساعت گذشته عدم توجه به جلو و سرعت و سبقت غیر مجاز بوده است.
کد خبر: ۳۳۸۹۸۴
تاریخ انتشار: ۲۸ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۲:۰۰
به گزارش صدخبر  : رئیس پلیس راهور ناجا گفت: عامل بیش از 70 درصد تصادفات 24 ساعت گذشته عدم توجه به جلو و سرعت و سبقت غیر مجاز بوده است.
 
سردار تقی مهری با اشاره به حجم ترددها در معابر استان های زیارتی و سیاحتی گفت: برابر آخرین اطلاعات دریافتی حجم تردد ها در ورودی استان های خراسان رضوی و استان های شمالی از روز گذشته رو به افزایش گذاشته است.

وی با اشاره به اینکه موج سفرهای نوروزی از 25 اسفند آغاز شده است گفت: خوشبختانه به دلیل توزیع سفرها گره ترافیکی در جاده ها نداشتیم اما پیش بینی می کنیم حجم سفرها طی امروز و فردا افزایش یابد.

رئیس پلیس راهور ناجا به تصادفات 24 ساعت گذشته اشاره کرد و گفت: 34 درصد علل تصادفات جرحی و فوتی شبانه روز گذشته عدم توجه به جلو، 20 درصد سرعت غیر مجاز و 20 درصد سبقت غیر مجاز بوده است.

مهری به پیش بینی سازمان هواشناسی کشور اشاره کرد و گفت: بر اساس پیش بینی های صورت گرفته طی 2 روز آینده بارش برف و باران در جاده های کشور افزایش می یابد که این روند در هفته اول تعطیلات نوروز ادامه خواهد داشت. لذا توصیه می کنیم رانندگان ضمن رعایت سرعت مطمئنه و قوانین و مقررات رانندگی حتما تجهیزات زمستانی، زنجیر چرخ و مواد غذایی خشک را به همراه داشته باشند و پیش از سفر باک خودروی خود را پر کنند.

وی تصریح کرد: پلیس راهور با تمام توان و ظرفیت خود در جاده ها مستقر شده و نسبت به روان سازی بار ترافیکی اقدام می کند.

رئیس پلیس راهور ناجا در پایان گفت: شهروندان می توانند برای دریافت آخرین وضعیت جوی و ترافیکی ضمن مراجعه به سایت راهور 120 از طریق شماره تلفن 88255555 و سایر سامانه های ارتباطی پلیس راهور ناجا استفاده کنند.
منبع: برترین ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها