در شرایطی که صداوسیما هنوز در جلب نظر تهیه کنندگان مجموعه «کلاه قرمزی» موفق نبوده است، برخی خبر‌ها حاکی از آن است که امکان جایگزینی تدوینی جدید از قسمت‌های پخش شده «کلاه قرمزی» به جای سری تازه وجود دارد.
کد خبر: ۳۳۸۹۳۹
تاریخ انتشار: ۲۶ اسفند ۱۳۹۵ - ۲۳:۵۹
به گزارش صد خبر : در شرایطی که صداوسیما هنوز در جلب نظر تهیه کنندگان مجموعه «کلاه قرمزی» موفق نبوده است، برخی خبر‌ها حاکی از آن است که امکان جایگزینی تدوینی جدید از قسمت‌های پخش شده «کلاه قرمزی» به جای سری تازه وجود دارد.

در هفته اخیر تهیه کننده مجموعه «کلاه قرمزی» در گفت و گوهای متعددی تاکید کرد به دلیل مشکلات مالی که از سوی شبکه برای این مجموعه به وجود آمده و در اصل تامین نشدن هزینه‌های تعیین شده، تولید این مجموعه متوقف شده است.

بعد از انتشار نخستین خبر‌ها از قول حمید مدرسی تهیه کننده مجموعه «کلاه قرمزی» در مورد پرداخت نشدن بودجه لازم از سوی صداوسیما بود که خبری در برخی رسانه‌ها مبنی بر از سر گیری ساخت این مجموعه انتشار یافت.

هنوز ساعاتی از انتشار این خبر نگذشته بود که مدرسی در گفت و گویی تازه تاکید کر همچنان تولید «کلاه قرمزی» متوقف است.

در شرایطی که سازندگان این مجموعه تاکید می‌کنند تا تامین نشدن بودجه تعیین شده، تولید مجموعه را از سر نخواهند گرفت، خبر‌ها حکایت از آن دارد که مسئولان در صداوسیما به فکر از دست ندادن مخاطبان و در عین حال آگهی‌های این برنامه پرطرفدار هستند.

راهی که به نظر می‌رسد مسئولان به آن رسیده اند تدوین مجدد قسمت‌های قدیمی مجموعه «کلاه قرمزی» است تا به این ترتیب آگهی‌های جذب شده از دست نرود و در صورتیکه تهیه کنندگان همچنان روی حرف خود باشند و تولید مجموعه را از سر نگیرند، صداوسیما تدوین جدید از نسخه‌های قدیمی را روی آنتن بفرستند.

باید تا نوروز منتظر ماند و دید، صداوسیما امسال با برنامه پرطرفدار «کلاه قرمزی» چه خواهد کرد.منبع:خبرانلاین

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها