شهر تنسی گتلنبرگ در کمال تاسف در 28 نوامبر 2016 در آتش سوخت. این شهر با 17140 آکر مساحت و بیش از 2000 خانه و کسب و کار ویران شد، این یکی از بدترین آتش سوزی هایی بود که این منطقه را دربرگرفت.
کد خبر: ۳۳۶۸۳۸
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۰

به گزارش صدخبر : شهر تنسی گتلنبرگ در کمال تاسف در 28 نوامبر 2016 در آتش سوخت. این شهر با 17140 آکر مساحت و بیش از 2000 خانه و کسب و کار ویران شد، این یکی از بدترین آتش سوزی هایی بود که این منطقه را دربرگرفت. در این زمان بود که عکاس «جرمی کووارت» با خلق «صدای گتلنبرگ» وارد عمل شد.

کووارت به عنوان یک عکاس مشهور، از کسانی مثل تیلور سوئیفت، گوئینت پالترو، اما استون و ... عکاسی کرده اما اثر انسانی و شخصی او بیشترین محبوبیت را از آن او کرد. او بیش از یازده سال است که به عنوان عکاس فعالیت می کند، برخی از پروژه های او شامل پرتره هایی از افراد نیازمند می شود. کوورات با ترکیب خلاقیت هنری خود و کارهای انسان دوستانه اش، یک هفته صرف پروژه گتلنبرگ کرد.

او و دستیارانش در این پروژه تصاویر هوایی از قربانیان درحالیکه روی تشک های سفید در ویرانه های خانه خود دراز کشیده اند، تهیه کردند. او با عکاسی و گفتگو با مردم محلی، نمایی از افرادی که تحت تاثیر این فاجعه طبیعی قرار گرفتن فراهم می کند. کسانی که می خواهند کمک کند می توانند این داستان ها را بخوانند و به هر شرکت کننده ای که تمایل دارند برای بازسازی کمک کنند.
 
منبع:برترین ها
نام:
ایمیل:
* نظر:
پربازدید ها