در روز سه شنبه در شمال شرق بارش باران، وزش باد، در نقاط سردسیر بارش برف و در بخشهایی از مركز، شرق، دامنه های البرز شرقی بارش پراكنده پیش بینی می شود.
کد خبر: ۳۳۶۴۸۱
تاریخ انتشار: ۱۴ دی ۱۳۹۵ - ۱۰:۲۸
به گزارش صدخبر :  بر اساس آخرین داده ها و اطلاعات هواشناسی در روز سه شنبه در شمال شرق بارش باران، وزش باد، در نقاط سردسیر بارش برف و در بخشهایی از مركز، شرق، دامنه های البرز شرقی بارش پراكنده پیش بینی می شود كه از بعدازظهر تنها در بخشهایی از شمال شرق بارش پراكنده رخ خواهد داد.


روز چهارشنبه احتمال بارش پراكنده درارتفاعات شمال غرب و در اوایل شب در ارتفاعات فارس و كهكیلویه و بویر احمد دور از انتظار نیست.

 در سایر مناطق كشوراز روز چهارشنبه تا جمعه پدیده قابل توجهی نخواهیم داشت. در سه روز آینده به ویژه در روز پنجشنبه خلیج فارس مواج می باشد. همچنین در دو روز آینده در پاره ای نقاط جنوب شرق كشور در بعضی ساعات وزش باد شدید پیش بینی می شود كه پدیده گردوخاك دور از انتظار نیست.

بارش بارن در مشهد مقدس رخ پیش بینی می شود

امیرحسین نقشینه در خصوص آخرین پیش بینی های وضع هوا اظهار داشت: امروز در شمال شرق کشور از جمله مشهد مقدس نیز شاهد بارش باران خواهیم بود و در بخش هایی از شرق، مرکز و دامنه های البرز شرقی هم بارش ها پراکنده خواهد بود.

وی گفت: فردا احتمال بارش پراکنده در استان های شمال غرب وجود خواهد داشت و این بارش ها در ارتفاعات غرب فارس و کهگلویه و بویر احمد پیش بینی می شود.

نقشینه عنوان کرد: در جنوب شرق کشور وزش باد باعث بروز پدیده گرد و خاک می شود.

 این کارشناس هواشناسی در پایان ، دمای هوای امروز تهران را در گرم ترین ساعات 12 درجه سانتی گراد اعلام کرد.


منبع:باشگاه خبرنگاران


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها