بعد از شکست از تراکتورسازی؛
مدافع راست پرسپولیس روی تنها گل بازی که توسط تراکتوسازان به ثمر رسید کاملا تاثیرگذار بود و با اشتباه عجیبش پس از هفته ها باعث ناکامی تیمش شد.
کد خبر: ۲۷۱۲۵۵
تاریخ انتشار: ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ - ۱۳:۵۹
به گزارش صد خبر؛سوشا مکانی که در بازی با بنیادکار به عنوان بهترین بازیکن زمین برگزیده شده بود، در مصاف با تراکتورسازی هم نمایش خوبی داشت و چندین ضربه بازیکنان حریف را دفع کرد.

 

با این وجود اشتباه وحشتناک بابک حاتمی باعث شد سوشا در یک موقعیت تک‌به‌تک دروازه‌اش را باز شده ببیند. اشتباه مهلک حاتمی در دقیقه 62 بازی با تراکتورسازی باعث شد که شاهین ثاقبی فر، توپ ربایی کرده و دروازه سوشا مکانی را به راحتی باز کند.

 

هر چند بعد از شکست پرسپولیس اغلب بازیکنان سرخپوش به حاتمی دلداری دادند اما این بازیکن از شدت ناراحتی نتوانست خودش را کنترل کند و او از ناراحتی اشک ریخت، اشک هایی که دیگر به کمک پرسپولیس نمی آمد.

 

هرچند دستیاران درخشان با دیدن اشک های این بازیکن او را دلداری دادند ولی نکته جالب این بود که حاتمی در رختکن هم به شدت گریست.

 

حاتمی که تا قبل از آن صحنه دریبل زدن بی دلیل بازیکن تراکتورسازی، نمایش نسبتا خوبی به اجرا گذاشته بود ناگهان هوس لایی انداختن به ثاقبی فر به سرش زد و ...

 

یکی از کسانی که خیلی سعی کرد حال و هوای حاتمی را عوض کند محسن بنگر مدافع باتجربه پرسپولیس بود که یک لحظه هم این بازیکن تبریزی را تنها نگذاشت.

 

تاثر بیشتر حاتمی از این جهت بود که در شهر خودش تبریز و جلوی چشمان تنی چند از بستگان و نزدیکانش این سوتی را داده بود و همین مساله مزید بر علت شد تا بغض او بترکد.

 

اتفاق عجیب تر زمانی رقم خورد که حاتمی پس از این اشتباه و اشک هایش به یکباره برای ماندن در تبریز از درخشان اجازه خواست!

 

 

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها