در اين ميان بازيگراني هستند كه همچنان به شغل مورد علاقه خود مي پردازند و يا دوست دارند كه آن را ادامه دهند.
کد خبر: ۱۵۶۲۴۵
تاریخ انتشار: ۲۰ مهر ۱۳۹۲ - ۱۴:۲۶

گروه بين الملل ؛ سينما خبر بازيگران سينما دو دسته هستند عده اي كه با تلاش فراوان به فوق ستاره تبديل شده اند و از آغاز به اين حرفه علاقه داشته اند و عده اي كه به شغل ديگري نيز علاقه داشته و دست روزگار آنها را به سمت بازيگري كشانده است.هر چند دست روزگار به مراد اين افراد بوده و آنها را به شهرت رسانده ولي در اين ميان بازيگراني هستند كه همچنان به شغل مورد علاقه خود مي پردازند و يا دوست دارند كه آن را ادامه دهند.

«هريسون فورد»‌

«فورد» با بازي در نقشهاي كوچك به بازيگري بزرگ تبديل شد ولي او هيچگاه از حرفه «نجاري» كناره نمي گيرد و نجاري حرفه اي است كه فورد به عنوان شغل دوم به آن همت گماشته است.

«كن يئونگ»

«يئونگ» تلاش زيادي براي معرفي شدن انجام داده و در نهايت با فيلم «خماري» به شهرت رسيد . البته او دانشجوي پزشكي بوده و اظهار داشته اگر هنرپيشه نمي شد ، مجبور بود پزشك شود.

«دني دو ويتو»

او هم از بازيگران كهنه كار است كه به زيبايي مو (آنچه خودش ندارد)‌خيلي اهميت مي دهد ،‌«دو ويتو» مدت زماني را به حرفه سلماني كه شغل مورد علاقه اش هم است ، پرداخته است.

«استيو بوسمي»

«بوسمي» بازيگري با چهره و صداي متفاوت است. او مدت زماني در خدمت آتش نشاني نيويورك بوده و در فجايع 11 سپتامبر و طوفان سندي به كمك مردم شتافته است.

«آنجلينا جولي»

«جولي‌» قبل از بازيگر شدن ، دوره خاكسپاري اجساد را گذرانده است . او اين كار را دوست دارد ولي در حال حاضر شغل نماينده سازمان ملل را بيشتر مي پسندد.

«اما استون»

او عاشق بازيگري بوده و هست ولي دست پخت خوبي هم دارد و گفته اگر زماني بازيگر نمي شد ، حتما به حرفه آشپزي روي مي آورد.

«تام كروز»

«كروز» كه به فرقه ساينتولوژي روي آورده در اصل يك مذهبي دو آتشه هم است. در دوران دبيرستان او تصميم داشته كه يك كشيش كاتوليك شود ولي چرخ روزگار او را به سوي بازيگري سوق داد.

«جان استوارت»‌

«استوارت» قبل آنكه به تلويزيون بيايد و يك مجري معروف شود ، دوست داشته نمايش عروسكي براي بچه ها اجرا كند و البته با اين هدف به تلويزيون آمده است.

«اشتون كوچر»

«كوچر» با نقشهاي افراد باهوش به سينما معرفي شد. او دانشجوي زيست شناسي بوده و در صورت بازيگر نشدن دوست داشته معلم زيست شناسي شود .

«رايان رينولدز»

همه مي دانند «رينولدز» يك بازيگر كانادايي است ، ولي كمتر كسي مي داند كه او براي ورود به پليس سواره كت قرمز كانادا چقدر زحمت كشيده است.

«اوانجلين ليلي»

او با بازي در سريال «لاست» معروف شد ولي پس از آن مدتي از تلويزيون دور ماند. در اين زمان او به فكر ادامه شغل مورد علاقه اش «تبليغ دين» بوده است ولي با حضور در فيلم «هابيت» از فكر آن خارج شد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار
پربازدید ها