کد خبر: ۳۴۹۷۷۳
تاریخ انتشار:۲۳ آذر ۱۳۹۷ - ۱۴:۳۸
واکنش باقری درمنی به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی و پاسخ‌های یک فرد آگاه به ادعاهایش
حمید باقری درمنی که به دلیل افساد فی الارض از طریق کلاهبرداری به اعدام محکوم و حکم او تأیید شده است، با طرح برخی ادعاها به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی واکنش نشان داد .
به گزارش صدخبر    علیزاده‌طباطبایی وکیل حمیدباقری درمنی که اخیرا حکم اعدام او به تأیید دیوان عالی کشور رسیده است  درباره تلاش موکلش برای جلوگیری از بازداشت بابک زنجانی واکنش نشان داد  گفت: باقری‌درمنی در تماس تلفنی از زندان اعلام کرده است که از سال 85 ممنوع‌المعامله بوده و حق استفاده از چک را نداشته است که بخواهد برای بابک زنجانی چک 10 میلیارد تومانی بکشد.

واکنش باقری درمنی به خبر رابطه‌اش با بابک زنجانی و پاسخ‌های یک فرد آگاه به ادعاهایش


پس از این اظهار نظر علیزاده طباطبایی، موضوع را با یک فرد آگاه در پرونده در میان گذاشتیم و منبع مذکور در پاسخ به ادعای صورت گرفته از سوی باقری درمنی عنوان کرد: این ادعا کذب محض است؛ در بازرسی از منزل باقری درمنی و محل کار وی دسته چک‌های متعدد استفاده شده و استفاده نشده شرکت‌ها و سربرگ‌های سفید و امضا شده‌ای که فقط لازم بود پر شود پیدا شد که همگی این موارد صورت جلسه شده است و باقری درمنی از دسته چک‌های سفید امضای دیگر افراد برای کارهای خود نیز استفاده می‌کرده است.

وی با اشاره به اینکه در بازرسی‌های صورت گرفته در تاریخ‌های 14 تا 16 اسفندماه سال 1391 که از منزل و محل کار باقری درمنی و مسلمی و شرکت‌های وابسته صورت گرفته، این اسناد کشف شده و در صفحات جلد 68 پرونده موجود است، افزود: در جلد 145 پرونده سند مربوط به ممنوع المعاملگی باقری درمنی موجود است که در آن تاریخ اجرای ممنوع المعاملگی وی سال 89 است نه سال 85.

این منبع آگاه در ادامه عنوان کرد: گروه باقری درمنی که از تیم‌های مختلف تشکیل شده است یک تیم جعل حرفه‌ای نیز داشته که این افراد امکان جعل هر سندی را برای وی فراهم می‌کرده‌اند.

انتهای پیام/