کد خبر: ۳۴۹۷۴۷
تاریخ انتشار:۲۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۶
روحانی بودجه سال ۹۸ را هفته آینده به مجلس می‌آورد/ پیش‌بینی فروش روزانه یک میلیون بشکه نفت
رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس گفت: بودجه سال ۹۸، هفته آینده توسط دولت تقدیم مجلس خواهد شد.
روحانی بودجه سال ۹۸ را هفته آینده به مجلس می‌آورد/ پیش‌بینی فروش روزانه یک میلیون بشکه نفت

به گزارش صدخبر  سلمان خدادادی نماینده مردم ملکان و رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس، امروز در جلسه شورای اداری ملکان اظهار داشت: برخلاف تهدیدات و تلاش‌های آمریکا، مشکلی در فروش نفت و وضعیت اقتصاد و بازار کشور بوجود نیامده و مشکل نگران‌کننده‌ای هم نداریم.

وی افزود:براساس پیش‌بینی‌ها در سال 98 هر روز حداقل یک میلیون بشکه فروش نفت خواهیم داشت.

خدادادی به چهل سالگی انقلاب اسلامی اشاره و اظهار کرد: ملت ایران چهار دهه در مقابل تحریم‌ها و فشارهای اقتصادی دشمنان مقاومت کرده و در صحنه‌های مختلف حضور داشته و 8 سال در جنگ در برابر کشورهای مختلف ایستاده‌اند.

وی ادامه داد: ملت ایران وظیفه خود را در این مدت به خوبی انجام داده، ولی بعد از 40 سال نباید مسئولان اجازه دهند مشکلات اقتصادی مردم را اذیت کند.

نماینده مردم ملکان با بیان اینکه انقلاب اسلامی ایران نه تنها در کشورمان بلکه به دنیا و خاورمیانه صادر شده است، خاطرنشان کرد: این نشانگر عزت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران است.

وی در ادامه به خدمات دولت در شهرستان ملکان اشاره کرد و گفت: با دستور وزیر ارتباطات همه نقاط شهرستان ملکان تا دو ماه آینده زیر پوشش همراه اول خواهد رفت.

خدادادی از تسریع در احداث درمانگاه تامین اجتماعی ملکان نیز خبر داد و افزود: این درمانگاه در مدت یکسال تکمیل و با راه‌اندازی آن حدود 40 نیروی بومی جذب کار خواهد شد.

وی روند مدرسه‌سازی توسط خیّران در ملکان را نیز خوب توصیف کرد و اظهار داشت: مشارکت خیران در بحث مدرسه‌سازی در کشور 30 درصد است؛ این در حالی است که این مشارکت در شهرستان ملکان به 70 درصد رسیده و در طول 3 سال تعداد 34 مدرسه توسط خیران احداث شده که این تعداد در 4 سال به 40 مدرسه افزایش خواهد یافت.

خدادادی مرمت قلعه بختک لیلان با 16 میلیارد ریال اعتبار  را از دیگر خدمات دولت دانست و افزود: ان‌شالله تا پایان سال جاری جشن سبز گازرسانی در ملکان برگزار خواهد شد.

انتهای پیام/