کد خبر: ۳۴۶۰۲۳
تاریخ انتشار:۲۴ دی ۱۳۹۶ - ۰۹:۳۲
مجلس به هیچ وجه تغییر در ساختار توافق هسته‌ای را نمی‌پذیرد/بانک مرکزی باید با سرعت عمل بیشتری پیگیر مشکلات سپرده‌گذاران موسسات مالی باشد
رئیس مجلس گفت: مجلس به هیچ وجه تغییر در ساختار توافق هسته‌ای را نمی‌پذیرد و تغییراتی که رئیس جمهور آمریکا بیان داشت با تخریب کل توافق برابری می‌کند.
به گزارش صدخبرعلی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در نطق پیش از دستور جلسه علنی امروز (یکشنبه، 24 دی ماه) محورهای زیر را مورد تاکید قرار داد: 

*تصادف کشتی نفتکش نگرانی زیادی در جامعه ایجاد کرده است و کمیسیون امنیت ملی پیگیری لازم را از طریق دستگاه های مربوط دنبال می کند. 

*مشکلات اقتصادی و بیکاری نگرانی هایی در جامعه ایجاد کرده است  که اگر در حل مسائل از توان مردم استفاده شود زمان حل مسائل کاهش می باید. 

*مسائل باید به روشنی برای مردم توضیح داده شود و با همفکری مردم گام های توسعه برداشته شود. 

*مسئولان باید  تفاهم با مردم را اصل قرار دهند، توسعه با بخشنامه سامان نمی یابد بلکه  تفاهم با نخبگان و مردم در اصلاحات اقتصادی ضروری است. 

*پایه اصلی بودجه 97 باید حرکت معنادار در تولید، صادرات، عمران و رفع تبعیض در کشور باشد. 

*بانک مرکزی باید با سرعت عمل بیشتری پیگیری مشکلات سپرده گذاران موسسات مالی باشد. 

*متاسفانه تحلیل برخی رسانه ها بعد از گذشت 7 ماه از انتخابات، فضای رد و بدل سیاسی را با پس زمینه انتخابات  با سیاه نمایی ادامه دارد و مبنای وفاق به چالش جدید با فرسایش تبدیل شده است. 

*دشمنان کینه توز ملت ایران از تمامی ابزار برای خشونت در ایران استفاده کردند، به آتش کشیدن مسجد و پرچم حرکت اعتراضی نیست ایجاد آشوب و بلواست.

*رفتار سبک رئیس جمهور آمریکا خنده دار بود که مدام که با ذوق زدگی درباره این آشوب ها تویئت می گذاشت. 

*اقدامت غیرقانونی آمریکا در تحریم برخی شخصیت های ایرانی، باعث آبرو و افتخار برای این افراد است اما زیاده خواهی این کشور تاثیر سوئی در مراودات دیپلماتیک گذاشته است. 

*مجلس به هیچ وجه تغییر در ساختار توافق هسته ای را نمی پذیرد و تغییرات مد نظر آنها با تخریب کل توافق برابری می کند. 

*اگر چنین افکاری در سر دارند تا چند ماه دیگر لازم نیست صبر کنند، بدانند سر آنها به سنگ خواهد خورد. 

این خبر در حال تکمیل است...